Bielizna damska - Komplety bielizny damskiej - HARD CANDY - przebrania sexy uczennica, bielizna damska seksowna
Przebrania sexy uczennica Hard Candy nr 1
  • Przebrania sexy uczennica Hard Candy nr 1
  • Przebrania sexy uczennica Hard Candy nr 2
  • Przebrania sexy uczennica Hard Candy nr 3
  • Przebrania sexy uczennica Hard Candy nr 4

HARD CANDY - przebrania sexy uczennica, bielizna damska seksowna

199,00 zł
Brutto

Opis

Kostium uczennicy to doskonała propozycja dla wszystkich kobiet, które uwielbiają dobrą zabawę i chcą wprowadzić jakąś nowość do swojego związku.

Kto powiedział, że życie erotyczne ma być nudne?

Prezentowane erotyczne przebranie Hard Candy składa się z króciutkiej spódniczki z paskami do pończoch oraz wiązanej, kusej bluzeczki uszytej z czarnego mięciutkiego materiału wraz z kołnierzykiem. Całość prezentuje się niezwykle atrakcyjnie.

Z pewnością będzie doskonałą propozycją dla świadomych swojej atrakcyjności Pań, które chcą wprowadzić ciekawy element kostiumowy do swojego życia erotycznego.

Wasz świat w sypialni i nie tylko, z pewnością stanie się ciekawszy.Ubierz się w naszą kreację, zrób kucyki! To obowiązkowe! Dopnij czarne pończoszki do pasków do pończoch, które posiada nasza minispódniczka i zagraj przed swoim mężczyzną grzeczniutką seksowną uczennicę…która tak bardzo chce się uczyć…na przykład języka francuskiego…

Warto wprowadzić coś nowego do świata namiętności!

Bielizna marki LOLITTA jest ręcznie szyta w polskich szwalniach.

Jeżeli posiadasz rozmiar nietypowy i na przykład masz większy biust i dół mniejszy lub na odwrót - szyjemy także pod specjalne zamówienie, opisz swoje wymiary dokładnie w uwagach w zamówieniu. Nie pobieramy dodatkowych opłat, czas realizacji 3 dni robocze. 

Płatność - tylko za przedpłatą.

Szyjemy do rozmiaru miseczki DD -E.

Seksowna bielizna Hard Candy dostępny jest w dwóch najpopularniejszych rozmiarach: S/M oraz L/XL.

Skład materiału: 65% poliester, 35% bawełna.Aktorstwo pociąga wiele osób. W dzieciństwie niejedno dziecko marzy o takim sposobie na życie. Jednakże przyszłość nie zawsze układa się zgodnie z naszymi wyobrażeniami. Później już jako dorośli ludzie każdego dnia zakładamy różne maski i przypisujemy sobie cechy, które chcielibyśmy posiadać. Niejednokrotnie wierzymy w to i w rezultacie stają się one częścią naszej rzeczywistości. Marzenia o aktorstwie można też realizować w inny sposób. Doskonałym pomysłem jest odgrywanie ról w sypialni. Erotyczne przebieranki to wspaniały eksperyment. Co więcej, aby się na to zdobyć trzeba mieć wiele odwagi i być otwartym na nowe doświadczenia. Dzięki temu można także bardzo wiele się o sobie dowiedzieć. Zabawa jest też doskonałym sposobem na przełamanie nudy w relacji między kochankami. 


Spełnijcie swoje najskrytsze fantazje seksualne

Nigdy nie próbowaliście tego rodzaju zabawy w sypialni? To jeszcze bardzo wiele przed Wami! Kostium erotyczny, który przygotowaliśmy dla Was, będzie fantastyczną odskocznią. Ponadto, dzięki wspaniałej wyobraźni uda Wam się stworzyć wiele ciekawych sytuacji. Z każdej z nich zrodzi się namiętny, pełen pasji i zmysłowości seks. Razem spełnicie swoje najskrytsze fantazje seksualne. Przebranie i role, które będziecie odgrywać, pomogą Wam pozbyć się wszelkich oporów. W aktorstwie erotycznym dopuszcza się bowiem więcej odważnych pieszczot i zachowań. Wynika to z tego, że ten sposób postępowania przypisuje się innej osobie. Myślisz sobie, że to ta niegrzeczna uczennica ma takie myśli, a nie ja. W rezultacie przekraczasz granice, pokonujesz bariery, nie boisz się wyzwań, idziesz do przodu i razem osiągacie prawdziwą ekstazę. 


Potrzebne jest odpowiednie przygotowanie

Przebieranki w sypialni wymagają odpowiedniej oprawy i przygotowania. Zapalcie świece, rozrzućcie płatki róż, włączcie odpowiednią muzykę. Ustalcie sytuację i postacie, w jakie się wcielicie. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Możecie grać nieznajomych, przyjaciół, a nawet wrogów. Ciekawą konfigurację stanowi właśnie spotkanie niegrzecznej uczennicy, która ma braki w różnych dziedzinach wiedzy z wymagającym profesorem. Na początku może być trochę dziwnie, ale kilka lekcji sprawi, że bardzo szybko złapiecie o, co chodzi. Z czasem nie będziecie w stanie wyobrazić sobie innego funkcjonowania. Wasze miłosne igraszki dadzą Wam ogrom satysfakcji i spełnienia. Zyskacie też mnóstwo energii do działań w innych dziedzinach życia. 


Sprawdzony scenariusz


Gdy macie problem z inscenizacją na początku możecie posłużyć się sprawdzonym scenariuszem. To zawsze działa! Wyobraźcie sobie salę lekcyjną. Przy biurku siedzi surowy nauczyciel, a w ławce niegrzeczna uczennica koniecznie ubrana w nasz erotyczny strój. Ze względu na swoje luki w wiedzy musi zostać po lekcjach. Nauczyciel przerabia temat dotyczący budowy anatomicznej człowieka. Dziewczyna nie za bardzo rozumie wykład nauczyciela, dlatego mentor będzie musiał przedstawić temat od strony praktycznej. Jest to typowa scena odgrywana przez pary, ale bardzo dobrze działa i rozpala zmysły. Po przerobieniu tej lekcji z pewnością dostaniecie natchnienie do kolejnych!

Zobacz także